ÜRÜNLER
     
FOTOĞRAFLAR
 

   
   

 

 

  

 

 HAKKIMIZDA


Vatan Kimya olarak asıl faaliyet alanımız kimyasal madde ithalatı ve pazarlamasıdır.

Kurulduğumuz günden bugüne sürekli gelişim içinde olup tedarik ettiğimiz hammaddeler gıda sektöründe dünya çapında lider üreticilerden sağlanmaktadır.  Firmamız öncelikli olarak gıda kimyasalları alanında faaliyet göstermekte olup ilaç, kozmetik ve endüstriyel kimyasallar alanında da yer alarak faaliyetini devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Müşteri odaklı servis  anlayışını ilke edinmiş konusunda uzman teknik ekibimiz firmalarla özel olarak ilgilenerek her türlü teknik desteği sağlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız bünyesindeki laboratuarımızda ürün, üretim ve Ar-Ge konularında müşterilerine gerekli desteği sağlayabilmek için tüm çalışma ve araştırmalar gerçekleştirilmektedir.  Bu doğrultuda uluslararası kalite ve standartlara uygunluk ithal edilerek pazarlaması gerçekleştirilen ürünlerin her aşamasında kontrol edilmektedir.


MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan ekonomik bir organizasyonla; tüm gıda işletmelerinin hammadde ihtiyaçlarını güven çerçevesi içinde sağlamak ve en iyi ürünleri ithal ederek sektöre değer katmaktır.


VİZYONUMUZ
 
Güvenilir ve kaliteli geniş ürün yelpazemizle sunduğumuz hizmetin devamını uzun yıllar boyunca sürdürmek ve dünya çapında tanınmak.
 
   
 

 

 

Vatan Kimya ve Makine San. Tic. Ltd. Şti.                      Copyright © 2009